5.12.2025 OLL-morgonkaffe för medlemmar: Aktivering av fjärrföreläsning

, Evenemangsdatum: -

Plats: Google Meet

Temat för evenemanget är aktivering av fjärrföreläsning. Evenemanget är på finska.

Mitä opettajat ja opiskelijat ajattelevat istumisen tauottamisesta ja miten hyvin he tuntevat tauottamisen keinot? Mikä merkitys on esimerkiksi kameran käytöllä? Miten opettajat ja opiskelijat saadaan hyödyntämään liikuskelun keinoja luennon aikana?

Yhteisöpedagogi (AMK) Nikita Bogod ja OLL:n asiantuntijat käsittelevät näitä kysymyksiä OLL-aamukahveilla perjantaina 5.12. klo 9–10 etänä Google Meetissä.

Tapahtuma on tarkoitettu kaikille OLL:n jäsenyyden piirissä toimiville (opiskelija- ja ylioppilaskuntien, ainejärjestöjen ja muiden yhdistysten toimijat sekä korkeakoulujäsenten ja yhteistoimintajäsenten henkilökunta).

Järjestelyjen sujuvoittamiseksi vuoksi pyydämme ilmoittautumaan tilaisuuteen etukäteen alla olevalla lomakkeella.

Taggar

Du kanske också är intresserad av